Історії успіху дітей

Ярослава з Сєвєродонецька

16 років

Завдяки підтримці прихильників з команди VUSO, дівчинка відновила тренування зі скелелазіння та отримала нові нагороди у змаганнях та чемпіонатах.

Ярослава з Сєвєродонецька, 16 років

Ярослава – дівчинка з неймовірним запалом до скелелазіння. Вона професійно займається цим видом спорту та у свої 16 років вже має вражаючі досягнення. Ярослава виступала на багатьох чемпіонатах України і має перший дорослий розряд. Її захоплення не обмежується лише спортом, адже вона також займалася танцями та активно поглиблювала свої знання англійської мови. 

Енергійна та оптимістична Ярослава Ярослава на тренуванні зі скелелазіння

У житті Ярослави почалися зміни, коли прихильники з команди VUSO вирішили підтримати амбітні цілі дівчинки. Завдяки наданій стипендії у Ярослави з’явилось необхідне спорядження для скелелазіння, нові скельні туфлі та регулярні тренування у професійних клубах. Дівчинка активно бере участь у змаганнях, фестивалях та кубках України.

Марія працює над новим витвором мистецтва

У перший рік підтримки від VUSO Ярослава отримала безліч призових місць у змаганнях зі скелелазіння та отримала розряд Кандидат у майстри спорту України.

Ярослава доводить, що у 16 років можна вже багато досягти завдяки наполегливості та цілеспрямованості. Кожне змагання та відзнака - це крок до її головної мети: потрапити у збірну України та підняти прапор на міжнародному рівні. Ярослава обов'язково досягне всього, що задумала, і стане джерелом натхнення для всіх навколо.

Завдяки стипендії, Ярослава отримала нові скельні туфлі

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток