Ідея, народжена в Україні, підхоплена світом

Humancreed – це глобальна спільнота людей, які підтримують дітей у пошуку їхнього власного призначення. Місія проєкту – допомогти суспільству виростити покоління вмотивованих, талановитих та амбіційних дітей: героїв, чемпіонів, переможців, щоб розквітла наша Україна.

Лютий 2022. Вторгнення росії в Україну

У 2022 році, внаслідок російської агресії звичайне щасливе життя мільйонів українських дітей було раптово перервано.

Із 7.5 млн дітей, які перебували в Україні на початку вторгнення 24 лютого 2022 року, 2.5 млн було вимушено шукати притулок та можливості для навчання за кордоном. Ще 2 млн. дітей стали внутрішньо переміщеними, втративши доступ до якісної освіти та умов для особистого розвитку.

Україна стала на порозі втрати 5.5 млн. свого майбутнього - талановитих і мотивованих молодих людей, які могли б стати лікарями, юристами, спортсменами, художниками і багатьма іншими професіоналами, що формують суспільство.

Допомога суспільства

Відчуваючи потребу підтримки українців, люди з України та всього світу почали шукати способи надання допомоги. Вони вірили, що можна допомогти Україні піднятися з попелу війни, створити умови для зростання нового талановитого покоління - справжніх героїв і чемпіонів.

Dopomagai.org - безкоштовне житло переселенцям

У лютому 2022 року ІТ-підприємці Євгеній Гусаров та Андрій Таганський залишили всі свої проєкти та разом із більш ніж 80 волонтерами зі всього світу створили Dopomagai.org - найбільшу в Україні платформу для забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб. Платформа поєднала сотні тисяч людей, готових надати житло, з тими, хто його втратив.

Працюючи над цим проєктом, команда соціальних підприємців виявила ще одну велику проблему - втрату доступу до освіти і можливостей для розвитку серед молодих переселенців. Тому в липні 2022 року наша команда взяла на себе виклик вирішити цю проблему. Під час перевірки концепції платформи, команда змогла з'єднати 76 дітей із майже 200 прихильниками з України, США, Канади та інших країн світу.

Народження Humancreed

У червні 2023 року з метою допомогти тисячам дітей та привернути увагу світової спільноти до потреб української молоді, команда Humancreed запустила перший у світі мобільний додаток цільової адресної підтримки дітей.

Наша команда

Наша команда впевнена, що спільно ми можемо побудувати краще майбутнє для кожної дитини - в Україні і по всьому світу.

Андрій Таганський - Засновник та СЕО Humancreed

Підтримай команду Humancreed

Підтримати проєкт