Історії успіху дітей

Розальє з смт. Новоолексіївка, Херсонської області

16 років

Завдяки підтримці прихильників, закінчила школу на відмінно та вступила в омріяний ВУЗ на бюджет.

Розальє з смт. Новоолексіївка, Херсонської області,  16 років

Розальє - дівчина з багатогранними інтересами та дивовижним бажанням вчитися. Дівчинка має здатність до мов та поглиблено вивчає англійську та французьку. У дитинстві вона натхненно займалася кримськотатарськими танцями і виступала з ансамблем по всій Україні.

Розальє - дівчина з багатогранними інтересами Розальє під час навчального процесу

Амбіції та цілі Розальє не залишили байдужими прихильників з команди VUSO. Вони надали стипендію для навчання та розвитку. Це дозволило дівчині відновити заняття англійською та французькою мовами та готуватись до вступу у ВУЗ. Також вона записалася на танцювальну секцію, щоб розвивати свій творчий потенціал.

Марія працює над новим витвором мистецтва

У житті Розальє сталася визначна подія - вона виступила на заході, присвяченому Дню пам'яті жертвам геноциду кримськотатарського народу. Дівчинка презентувала бачення майбутнього Криму після деокупації очима молоді. Захід проводиди Уповноважений Верховної Ради України з прав людини та Представництво Президента в Автономній Республіці Крим. Також дівчинка взяла участь у заході, що організовувало Посольство Туреччини в Україні та зустріла там видатного артиста АР Крим Ахтема Сеітаблаєва.

Розальє єдина в класі закінчила школу на відмінно і стала студенткою факультету адвокатури Національного юридичного університету Ярослава Мудрого. У ролі студентки вона вже встигла зайняти 1 місце в студентській олімпіаді з англійської мови. У майбутньому дівчина прагне стати захисником прав та свобод громадян.

Розальє на заході у якості молоді Криму та Ахтем Сеітаблаєв - заслужений артист АР Крим

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток