Підтримати Humancreed
Історії успіху дітей

Поліна з Харкова 

4 роки

Прихильники з компанії Clario підтримують Поліну в освоєнні навичок ефективного спілкування та подоланні аутизму з психологом.

Поліна з Харкова, 4 роки

Поліна - це чотирирічна дівчинка, яка, як і багато інших дітей, хоче гратись та вчитись. Однак у Поліни діагностований розлад аутичного спектру, що ускладнює її спілкування та взаємодію з оточенням. Поліна потребує додаткової уваги та підтримки, а також спеціального підходу до навчання та розвитку соціальних навичок, який намагаються їй забезпечити батьки.

Перші заняття Поліни з психологом Навчання Полінки на заняттях зі спеціалістом

Важливими для розвитку Поліни є спеціальні заняття з психологом. Завдяки стипендії від компанії Clario дівчинка отримала можливість їх регулярно відвідувати. Ці заняття допомагають їй розуміти свої емоції та виражати почуття, розвивати навички  спілкування та полегшити адаптацію в суспільстві.

Ще одним великим досягненням для Поліни є те, що тепер вона ходить у садок і має можливість вчитись комунікувати та навчатись з однолітками.

Історія Поліни показує, як об'єднані зусилля батьків, спеціалістів і прихильників Humancreed можуть зробити життя дитини з аутизмом яскравим та радісним.

Полінка на заняттях у спеціаліста

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток