Історії успіху дітей

Павло з Херсону 

18 років

Втілив свою мрію брати участь у змаганнях з шахів, де обіграв гросмейстера та отримав 2 місце у чемпіонаті.

Павло з Херсону, 18 років

Павло - обдарований хлопець, який вже змалечку вразив своїм талантом у математиці та фізиці. Павло закінчив фізико-технічний ліцей у Херсоні та отримав високі результати на ЗНО. Він став одним з усього 6 студентів, які отримали бюджетні місця на спеціальності "Кібербезпека" у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Юнак є кандидатом у майстри спорту з шахів та дуже мріє стати майстром спорту.

Павло налаштований досягати вершин Хлопчик займається шахами

Павла підтримує команда прихильників з компанії Clario, яка спеціалізується на кібербезпеці. Завдяки стипендії від команди Павло навчається в омріяному університеті на новому ноутбуці.  Також він зацікавився футболом та вже встиг зіграти у своєму першому матчі.

Павло бере участь у шахматних турнірах

Серед шахових досягнень Павла 1 місце та 2 місце зі швидких шахів серед юнаків до 18 років на Чемпіонаті з шахів у Словаччині, обіграв гросмейстера. Окрім того хлопця запросили грати в Лізі шахів. У списку перемог Павла ще 1 місце з рейтингом до 1800 на змаганнях з шахів та 2 місце з рейтингом 1800-2000 на змаганнях з шахів.

Ми віримо, що прихильники можуть допомогти дітям реалізувати свій потенціал та стати лідерами у своїх галузях.

Павло з новим ноутбуком готовий до старанного навчання Павло на турнірі з шахів відзначає свій День Народження

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток