Історії успіху дітей

Олександра з Бахмута 

6 років

Мрія про заняття художньою гімнастикою, що стала реальністю завдяки підтримці прихильників Головного офісу Страхової компанії VUSO.

Олександра з Бахмута, 6 років

Уже з раннього дитинства Олександра відвідувала розвиваючі гуртки та готувалася до школи. Рухлива та граційна дівчинка  найбільше мріяла стати гімнасткою. Для цього вона самостійно займалася вдома, ходила на уроки шпагату, тренувалася з обручем та скакалкою. 

Домашні заняття гімнастикою Фото з виступу Олександри

Життя Олександри змінилось на краще після того, як її мрію підтримала команда прихильників страхової компанії VUSO. Юна гімнастка долучилася до тренувань у тренерів Олімпійської збірної України. Дівчинка почала навчатись у досвідчених фахівців, які допомагають їй вдосконалювати техніку та підвищувати рівень майстерності. Окрім гімнастики, дівчинка почала розкривати свої танцювальні та вокальні таланти.

Емоції від першої стипендії Олександри

Зараз серед досягнень Сашуні і призові нагороди за вокальні конкурси на Всеукраїнському та Міжнародному рівнях, і виступи на концерті у музичній школі, і успішний перехід на другий рік навчання у художній школі.

Маленька Олександра щотижня здобуває все нові досягнення і перемоги, показуючи усім приклад наполегливості та натхнення.

Успіх Сашуні у гімнастиці

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток