Підтримати проєкт
Історії успіху дітей

Олександра з Бахмута 

6 років

Мрія про заняття художньою гімнастикою, що стала реальністю завдяки підтримці прихильників Головного офісу Страхової компанії VUSO.

Олександра з Бахмута, 6 років

Вже з раннього дитинства Олександра проявляла інтерес до грації та рухливості. Вона відвідувала розвиваючі гуртки та готувалася до школи. Найважливішою мрією дівчинки було стати гімнасткою. Щоб прийти до бажаної мети, вона самостійно займалася вдома, ходила на уроки шпагату та тренувалася з обручем та скакалкою. 

Домашні заняття гімнастикою Фото з виступу Олександри

Життя Олександри зазнало значних змін після того, як її мрію підтримала команда прихильників Страхової компанії VUSO.

Олександра долучилася до тренувань у тренерів Олімпійської збірної України. Дівчинка почала навчатись у досвідчених фахівців, які допомагають їй вдосконалювати техніку та підвищувати рівень майстерності.

Емоції від першої стипендії Олександри

Батьки Сашуні придбали їй необхідне обладнання та сплатили за спортивні заняття. Це дозволило дівчинці не лише займатися улюбленою справою, але й розвиватися, досягати нових висот та розкривати свій потенціал.

Окрім гімнастики, дівчинка також розкрила свої таланти у танцях та вокалі. Олександра - приклад наполегливості, витримки та творчого підходу до життя, тому вона щотижня здобуває нові досягнення і наполегливо рухається вперед.

Успіх Сашуні у гімнастиці

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток