Історії успіху дітей

Мілана з Харкова

12 років

Втілила свою мрію відновити заняття танцями на жердині завдяки прихильникам з команди дніпровського представництва страхової компанії VUSO. Дівчинка невпинно працює, щоб потрапити на Чемпіонат світу.

Мілана з Харкова, 11 років

Творчість і цілеспрямованість 11-річної Мілани вражають навколишніх. Вже з раннього дитинства дівчинка захопилась pole dance. На шляху дівчинки були численні травми та складні випробування, але навіть це не зламало її волю до перемоги. Участь у Чемпіонаті світу, 4 місце на змаганнях та почесне звання амбасадора стали доказом величезного потенціалу та здібностей Мілани. У майбутньому Мілана мріє стати стюардесою або хореографинею.

Мілана на чемпіонаті з танців представляє Україну Мілана на тренуванні

Прихильники команди VUSO підтримують Мілану на її спортивному шляху. Надана стипендія забезпечує для Мілани хорошу фізичну підготовку та регулярні тренування.

Мілана на заняттях з акробатики

На заняттях з акробатики Мілана розширює свої можливості і набуває нових навичок. Вона уже побила свій рекорд та зробила 7 перехватів підряд. Зараз дівчина активно готується до Чемпіонату з танців у Києві. 

Наполегливість та працьовитість - це ключові риси Мілани, які допомагають їй досягти нових висот у спорті. Кожна тренувальна сесія наближає її до нової цілі - золота на майбутньому Чемпіонаті світу.

Захоплення Мілани не покидає навіть на прогулянці

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток