Історії успіху дітей

Марія з Барвінкове

11 років

Завдяки підтримці ексклюзивних прихильників Humancreed, Марія повернулась до улюблених занять малюванням, бере участь у творчих конкурсах і займає призові місця. 

Марія з Барвінкове, 11 років

Художній талант Марії розкривається під час рукоділля, створення власних творів мистецтва, ліплення на малюнках. Також дівчинка обожнює грати на фортепіано. Марія мріє стати вчителем етики, музики та малювання, щоб надихати інших творити та реалізовувати себе в різних напрямках.

Марія надихається ідеями для малювання Переможна робота Марії

Ексклюзивні прихильники надали Марії стипендію, щоб підтримати її мрії. Ця підтримка дала Марії можливість займатися малюванням з вчителем, а також розвивати вміння у рукоділлі. Вона почала шити на швейній машинці і створила пенал для зберігання творчих матеріалів.

Марія працює над новим витвором мистецтва

Робота Марії "Панда" здобула переможне місце на міжнародному конкурсі. Марія також посіла призові місця у декількох творчих конкурсах.

Марія розвиває свій талант, втілює нові ідеї та отримує все більше нагород у конкурсах. Дівчинка не тільки розвивається, а й надихає прихильників своєю мрійливістю та рішучістю.

Процес малювання

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток