Історії успіху дітей

Кирило з Харкова

11 років

Повернення до кікбоксингу та шлях до нових спортивних перемог, завдяки підтримці команди Головного офісу Страхової компанії VUSO. 

Кирило з Харкова, 11 років

Кирилові 11 років і він здобув уже чотири звання чемпіона України та спортивний розряд. Кажуть, що він "худий, малий і спритний", але на рингу він здатний здолати суперників, які вищі і важчі за нього. Кожен день Кирило присвячує тренуванням, але й не забуває також про навчання та з успіхом навчається в класі "Інтелект України".

Кирило з переможними нагородами Хлопець з нагородами за гарний результат на змаганнях

Мрії та цілі Кирила підтримала команда головного офісу страхової компанії VUSO. Хлопець почав наполегливо тренуватися та інтенсивно готуватися до своїх перших змагань після довгої перерви, та у результаті отримав переможні медалі. Завдяки наданій стипендії Кирило не лише має нову спортивну амуніцію, але й зацікавився програмуванням та створенням невеликих ігор у Scratch, а також почав займатись онлайн в IT-школі. 

Перший самостійний виїзд Кирила на змагання

Важливою подією у житті хлопця став перший самостійний виїзд на чемпіонат України до нового міста. За короткий період під керівництвом нового тренера Кирило продемонстрував чудові результати - срібло та бронзу та показав потужний потенціал для майбутніх перемог.

Тверда впевненість у своїх силах допомагає Кирилу рухатися вперед, не зважаючи на труднощі та ставити перед собою нові цілі.

Переможні медалі за чергові змагання

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток