Історії успіху дітей

Костянтин з Херсону 

8 років

Завдяки підтримці прихильників компанії Wix, хлопчик реалізував свою мрію стати спортсменом у ММА, і тепер він впевнено просувається до чемпіонства.

Костянтин з Херсону, 8 років

Костянтину 8 років і він вже має чимало захоплень. Хлопчик обожнює складати LEGO, малювати та грати у комп'ютерні ігри. Костя також любить проводити час з друзями, кататися на велосипеді, на самокаті та влаштовувати гучні перегони. Він завжди готовий до нових пригод і любить активне дозвілля.

Костянтин активно відпочиває Хлопчик на тренуванні з MMA

Зовсім малим хлопчик виявив інтерес до спорту та активно займався у секції з плавання. Згодом Костя відкрив для себе ще одну пристрасть - бойові мистецтва. Він почав займатись MMA та вже встиг взяти участь у турнірі, де продемонстрував свою витримку та бойові навички.

Здійснилась мрія Костянтина - він відвідав дельфінарій

Підтримка команди прихильників Wix дала хлопчику змогу розвиватися в обох напрямках - програмуванні та спорті. Хлопчик почав вивчати основи програмування та створювати свою першу гру - "Волейбол" у Scratch. Також Костянтин відновив заняття з MMA, взяв участь у спарингах та почав активно відпрацьовувати удари на тренуваннях. Він взяв участь у Всеукраїнському турнірі з карате та показав гарний результат.

Хлопчик вміло поєднує свої захоплення між собою. Він майже всі вечори проводить за створенням ігор, а вдень - тренується на заняттях з MMA. Костянтин докладає всіх зусиль, щоб якнайшвидше наблизитись до своєї мрії - стати чемпіоном України з MMA.

Костянтин створює власну гру на заняттях з програмування

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток