Історії успіху дітей

Дар`я з Авдіївки 

9 років

Дарина реалізувала свою давню танцювальну мрію завдяки стипендії від прихильників з львівського представництва страхової компанії VUSO.

Дар`я з Авдіївки, 8 років

Дар’я - дівчинка з блискучими очима, яка завжди вірить у свої мрії. Ще зовсім маленькою вона відчула неймовірне бажання танцювати. Завдяки впевненості та наполегливості вона здобула значні досягнення на танцювальних турнірах та міських конкурсах.

Дар`я лікує свого кота Даринка на тренуванні

Прихильники з команди страхової компанії VUSO відгукнулися на мрію дівчинки займатися танцями та надали стипендію. Саме стипендія стала поштовхом та дозволила дівчинці розкрити свій потенціал і реалізувати свої таланти. 

Дар`я готується до конкурсу

Зараз Даринка постійно вдосконалює свої навички на заняттях, бере участь в танцювальний концертах і конкурсах. За декілька тижнів спортивних тренувань дівчинка з колективом здобула гран-прі у фестивалі “Зимовий тріумф”, неймовірно виступила на звітному концерті з танців, а також завершила звітний урок з гімнастики на відмінно. 

Приклад Дар’ї показує, як діти зможуть розквітати, якщо вони отримують від прихильників підтримку та можливість проявити свої таланти.

Дар`я перед виступом

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток