Історії успіху дітей

Артем з Мирнограда, Донецької області

16 років

Підтримка прихильників з команди WIX надала Артему можливість розвиватися у грі в шахи, вивчати екологію та поглиблювати знання історії та літератури. 

Артем з Мирнограда, Донецької області, 16 років

Артем - дуже багатогранна особистість. Найбільше захоплення хлопця - спідкубінг, тобто збирання кубика Рубіка на швидкість. Крім кубиків різного розміру, він також складає пірамідки та ск’юб - механічну головоломку. Також з 5 років він займається шахами і вже має 3 розряд. Хлопець каже, що ця гра допомагає йому краще розуміти геометрію та розвиває просторове мислення. Артем обожнює історію, тому збирає різні стендові моделі, зокрема, відтворює історичні фігури та техніку. Вільний час хлопець присвячує написанню наукових робіт з історії та екології та виступає з ними на конференціях. Артем мріє стати екологом або юристом. 

Торт у вигляді шахів з обласних змагань з шахів Хлопчик створює діораму військового конфлікту у В’єтнамі

Завдяки прихильникам з команди WIX в Артема з’явилось багато нових книг, матеріалів для створення стендових моделей та інтелектуальних ігор для навчання та розвитку. 

За час участі в Humancreed хлопець зібрав модель Привида Києва, провів повноцінні уроки історії у 10-11 класах, створив діораму військового конфлікту у В’єтнамі. Нові книги допомогли йому блискуче підготуватись до захисту проєктів МАН. Окрім того Артем посів призове місце у всеукраїнському конкурсі есе та взяв участь в обласних змаганнях з шахів.

Артем постійно ділиться своїми досягненнями, як великими, так і малими, і завжди ставить перед собою нові цілі. Команда прихильників радіє його перемогам і вірить у здібності та успіх хлопця.

Артем читає нову книгу

Підтримай мрії дітей України

Завантажити додаток