Києве, мий

Як тебе не помити

Києве, мий

Про ініціативу

У травні 2020 року група активістів помила перехід на площі Льва Толстого. У червні ті ж люди помили перехід на Майдані Незалежності, а в липні — постамент пам’ятника Княгині Ользі. Все це робили люди з ініціативи Києве, мий. З травня 2020 року вони встигли помити площу Льва Толстого, перехід на Майдані Незалежності, постамент пам’ятника Княгині Ользі, арку, що веде в Єврейський дворик і арку з вулиці Прорізної на вулицю Грінченка. Перший час Києве, мий прибирали місто за свій рахунок, зараз будь-хто може зробити внесок на картки, якими хлопці діляться в соціальних мережах.

Заплановані акції

Києве, мий не має запланованих акції на даний момент.

Відгуки про ініціативу

Ріна Костенко

Хочу прийти на акцію! Ви чудові!

Дана Мальва

Найперше хочу подякувати за Ваш приклад і за ваш внесок у благоустрій столиці! Ви - крутезні! 👍 Щодо питання в пості - ініціатива дуже на часі! Тим більше, що це є суто громадське (від слова громада - гурт свідомих Людей) формування комфортного й безпечного середовища для життя. Щодо локацій - їх повно, але варто йти туди, де не задають провокаційних питань - а чому за чиновника, а чому безкоштовно, а чому ви цим займаєтесь і подібні, а йти туди де стають поруч й працюють для громади. На майбутнє було би гарно залучити грантових/меценатських/благодійних коштів для купівлі мат-тех забезпечення. І ще - співпрацювати із іншими громадськими організаціями (ви ж ГО, так?) різного профілю, комунальними і держустановами. Щодо двох останніх позицій (гранти й співпраця) можу допомогти в міру можливостей на волонтерських засадах. Й запрошуємо на Теремки, локація пішохідна зона Вам вже знайома 😉 Чекаємо!!!

Viktoriia Plishkova

Мега-крута ініціатива! Готова долучатися до акцій 😇

Ramin Ramishvili

Вы просто герои!) по всей стране так бы)

Yurii Vilfand

Замечательная, мега-крутая инициатива, которая делает мой город чище! Ещё бы подумать в сторону озеленения центра города, вернуть столице статус "Город каштанов"

Olena Nikulina

Мені все подобається) Можливо, варто додати частіші "рейди" у спальники із місцевими мешканцями, щоб поширювати ідею і подалі від центру)

Втілюй ініціативи у життя