Прибирання у Ботсаду імені Фоміна

Прибирання у Ботсаду імені Фоміна

Києве, мий організовує дану подію

Про подію

Наш улюблений ботсад після зими знаходиться у занедбаному стані, а ставок майже зник. Зберімось разом та позбудемось цього бардака!

Що плануємо зробити:

  • прибрати сміття;
  • очистити мийкою високого тиску ставок та наповнити його чистою водою;
  • прибрати доріжки та відновити їх покриття;
  • очистити водостоки від листя, сміття та ґрунту;
  • пофарбувати лавки та урни.

Приходьте в одязі та взутті, які не шкода зіпсувати.

Що на тебе чекає?

Спілкування

та знайомства з новими людьми

Свіже повітря

та відрив від карантинних буднів

Радість

від якісного та швидкого результату

Весела компанія

щирих та небайдужих людей

Фото та відео

з результами нашої спільної роботи

Що взяти з собою?

Маску

для вашої безпеки та безпеки оточуючих

Рукавиці гумові

та цупкі мішки для сміття

Перекус

та водичку за бажанням

Про локацію

Місце зустрічі: станція м. Університет, на поверхні біля виходу

Відгуки про ініціативу

Olena Nikulina

Мені все подобається) Можливо, варто додати частіші "рейди" у спальники із місцевими мешканцями, щоб поширювати ідею і подалі від центру)

Yurii Vilfand

Замечательная, мега-крутая инициатива, которая делает мой город чище! Ещё бы подумать в сторону озеленения центра города, вернуть столице статус "Город каштанов"

Viktoriia Plishkova

Мега-крута ініціатива! Готова долучатися до акцій 😇

Дана Мальва

Найперше хочу подякувати за Ваш приклад і за ваш внесок у благоустрій столиці! Ви - крутезні! 👍 Щодо питання в пості - ініціатива дуже на часі! Тим більше, що це є суто громадське (від слова громада - гурт свідомих Людей) формування комфортного й безпечного середовища для життя. Щодо локацій - їх повно, але варто йти туди, де не задають провокаційних питань - а чому за чиновника, а чому безкоштовно, а чому ви цим займаєтесь і подібні, а йти туди де стають поруч й працюють для громади. На майбутнє було би гарно залучити грантових/меценатських/благодійних коштів для купівлі мат-тех забезпечення. І ще - співпрацювати із іншими громадськими організаціями (ви ж ГО, так?) різного профілю, комунальними і держустановами. Щодо двох останніх позицій (гранти й співпраця) можу допомогти в міру можливостей на волонтерських засадах. Й запрошуємо на Теремки, локація пішохідна зона Вам вже знайома 😉 Чекаємо!!!

Ramin Ramishvili

Вы просто герои!) по всей стране так бы)

Ріна Костенко

Хочу прийти на акцію! Ви чудові!

Про організацію

У травні 2020 року компанія киян вирішила зробити місто чистішим. Власним коштом вони придбали мийки високого тиску та помили підземний перехід на площі Льва Толстого. У червні — перехід на Майдані Незалежності, в липні — постамент пам'ятника Княгині Ользі.

Вони повернули чистоту в арку, що веде в Єврейський дворик та в ту, що поєднує вулицю Прорізну з Грінченка, привели до ладу Золотоворітський сквер та інші локації.

Перший час команда “Києве, мий” прибирала місто своїм коштом. Зараз будь-хто може зробити внесок на картки, якими вони діляться в соціальних мережах та допомогти їм продовжувати об’єднувати людей і робити місто чистішим.

Втілюй ініціативи у життя